20 yıllık deneyim
Kaliteli Ürünler
Garantili Hizmet

PETEK TEMİZLEME

Mekan Teknik, 7 gün ve akşamları petek temizleme işlemi sunmaktadır.Petek Temizleme Servisi olarak bütçenize uygun en makul fiyatlarda ücretlendirme yapılmaktadır.Yıllarca kullanılan peteklerin, kombilerin zamanla bakıma, temizliğe ihtiyacı vardır.Petek temizleme işlemi, peteklerin içinde dolaşan suyun yenilenerek borulara temiz su verilmesidir.Suyun değiştirilmesi sadece petek içinde suyun değiştirilmesi ile sınırlı kalmaz. Isıtma için kullanılan suyuda değiştirilir.

Petek temizleme makinenin tesisata monte edilmesi için gerekli mekan belirlenir. Genellikle banyo veya mutfakta ya da balkonda bulunan kollektör, radyatör veya havlupan sökülür.Genelde banyodan havlupan çıkartılarak ev ortamını kirletmeden yapılır.Petek temizleme işleminde asla ve asla mekan kirletilmez.Kirli suyun tahliyesi için gerekli olan lavabo, tuvalet ya da wc gibi yerler tercih edilir.Petekler üç aşamada temizlenir; 1- Basınçlı makina ile tüm petekler tek tek temizlenir. 2- Kimyasallar ile temizlik yapılır. 3- Kombi filtresi temizlendikten sonra sistemin tamamına temiz su basılır. Daha sonra kombi devreye alınarak gerekli ısı testi yapılır. Bu işlem yaklaşık 90 dakika sürmektedir.

Ordu ve ilçelerinde 7/24 hizmet vermekteyiz. Müşteri memnuniyetini her daim ön planda tutuyoruz.Dilediğiniz zaman arayabilir, kombi ve doğalgaz petek temizleme hakkında kafanıza takılan tüm sorularınızı sorabilirsiniz.


Mekan Teknik
Adres

Yeni Mahalle Alparslan Türkeş Caddesi No:50/A Altınordu ORDU

Tel

Gsm : 0 535 545 62 58

Sosyal

© Copyright 2022 Mekan Teknik - All Rights Reserved